EEUEB2G100 Cap, 10UF, 400V, Alu Elec, Radial Panasonic
PANASONICSKU: EEUEB2G100 Order code: 3296036
Price:
Tax included Shipping calculated at checkout
Stock:
In stock (1386 units), ready to be shipped
Description
PANASONIC - EEUEB2G100 - Electrolytic Capacitor, 10 µF, 400 V, ± 20%, Radial Leaded, 5000 hours @ 105°C, Polar