RACD04-350 LED DRIVER, SINGLE O/P, CC MODE, 4W RECOM POWER
RECOM POWERSKU: RACD04-350 Order code: 2774057
Price:
Tax included Shipping calculated at checkout
Stock:
In stock (79 units), ready to be shipped
Documenten en downloads
Description
RECOM POWER - RACD04-350 - LED Driver, 4.2 W, 12 V, 350 mA, Constant Current, 90 V
  • Output Power Max: 4W
  • Output Voltage Max: 12V
  • Output Current: 350mA
  • LED Driver Mode: Constant Current
  • Input Voltage Min: 90V
  • Input Voltage Max: 264V