AT10B420L Current Transducer, 10A, Current O/P Lem
LEMSKU:AT10B420L Bestelcode:2664107
Prijs:
Incl. BTW Verzendkosten berekening in de checkout
Voorraad:
Uitverkocht
Documenten en downloads
Omschrijving
LEM - AT10B420L - Current Transducer, AC, AT Series, Split Core, 10A, 1.5 %, 4-20 mA Output, 20 Vdc to 30 Vdc
  • Sensor Output: Current
  • Supply Voltage DC Min: 20V
  • Supply Voltage DC Max: 30V
  • Current Measuring Range DC: -
  • Current Measuring Range AC: 0A to 10A
  • Response Time: 100ms
  • Accuracy %: 1.5%